Przenieś swój magazyn na wyższy poziom z systemem AutoStore®

AutoStore od Element Logic to niezwykle wydajne i jednocześnie proste rozwiązanie do szybkiej i wydajnej zrobotyzowanej obsługi zamówień na małe elementy. Ten unikalny system automatycznego magazynowania i kompletacji sprawdza się niezależnie od branży i skali działalności.


Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej na temat AutoStore

Wyobraź sobie magazyn oszczędzający do 80% powierzchni, a do tego skalowalny i oferujący elastyczną pojemność dzięki piętrzeniu produktów przechowywanych w pojemnikach obsługiwanych przez roboty przemieszczające się z dużą prędkością. Tym właśnie jest AutoStore.

Jak to działa?

System AutoStore składa się z zasilanych akumulatorami robotów, pojemników, portów operatorskich i aluminiowej kratownicy. Pojemniki są umieszczane w kratownicy, a każde zamówienie jest obsługiwane z dużą prędkością – roboty poruszają się na kratownicy, przenosząc pojemniki od i do operatorów pracujących w określonych portach.

Systemy AutoStore można w pełni dostosować do dostępnej powierzchni magazynowej niezależnie od jej układu geometrycznego i rozmiaru, zarówno w budynkach istniejących, jak i nowych. Co więcej, systemy te są skalowalne i modułowe.

Potrzebujesz dodatkowego magazynu? Dodaj kraty i pojemniki.
Chcesz zwiększyć możliwości obsługi? Dodaj roboty i porty operatora.

Rozwiązanie AutoStore obejmuje systemy Red Line i Black Line oferujące różne liczby pojemników w różnych wysokościach obsługiwane z różnymi prędkościami. Systemy Red Line i Black Line mogą działać samodzielnie lub w połączeniu, w zależności od potrzeb.

Korzyści dla Ciebie

Gwarantujemy obniżenie liczby błędów kompletacji, stałą kontrolę nad zapasami, niezrównaną dostępność oddziałów i brak pojedynczego punktu awarii. Krótko mówiąc, AutoStore pomoże Ci realizować zamówienia szybko i bezpiecznie, dzięki czemu zyskasz przewagę konkurencyjną na rynku.

Element Logic – Twój preferowany partner AutoStore

Jako pierwszy na świecie dystrybutor oferujący systemy AutoStore już od 2003 roku jesteśmy specjalistami w zakresie tych rozwiązań.

Lata działalności jako jedyny dostawca systemów AutoStore dały nam wyjątkowy wgląd w sposoby ich optymalizowania. Przez cały czas nieustannie rozwijamy i dostarczamy wiodące w branży rozwiązania i usługi AutoStore dostosowane do wymagań branży i potrzeb klientów.

Przez lata widzieliśmy, jak wiele powierzchni zyskują nasi klienci, jak maleją koszty i rośnie wydajność ich magazynów, a wraz z nią rentowność, a wszystko to dzięki systemowi AutoStore.

GO GREEN

Tradycyjne magazyny są projektowane z myślą o pracownikach - od wykorzystania przestrzeni, po oświetlenie i temperaturę. Systemy automatyczne magazynowania firmy Element Logic pozwalają bardziej efektywnie wykorzystywać przestrzeń oraz dzięki energooszczędnym rozwiązaniom zmniejszyć emisję CO2.

Dowiedz się więcej, w jaki sposób Element Logic może pomóc Ci w redukcji śladu węglowego

Dowiedz się więcej na temat systemu Red Line
Dowiedz się więcej na temat systemu Black Line

FAQ

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące systemu AutoStore.

Najczęściej zadawane pytania

Większy magazyn bez przeprowadzek. Większa wydajność bez nowych etatów.

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak Element Logic może zoptymalizować wydajność Twojego magazynu?

Skontaktuj się