Wyniki dzięki pasji

Pasja. Zaangażowanie. Zabawa. Te trzy słowa to najlepsze podsumowanie pracy w Element Logic.


Przeglądaj oferty pracy

Jako prężnie działająca i tętniąca życiem międzynarodowa firma o dużych ambicjach idziemy o krok dalej – nie tylko z myślą o naszych klientach, ale też o naszych pracownikach.

Element Logic ma biura w Norwegii, Szwecji, Danii, Finlandii, Niemczech, krajach Beneluksu, Polsce, Wielkiej Brytanii i Francji. Nasze skandynawskie korzenie wpłynęły też na korporacyjne wartości i strukturę organizacyjną firmy. Cenimy sobie środowisko pracy oparte na uczciwości i rzetelności, przy łatwym dostępie do kadry zarządzającej najwyższego szczebla. Powstała w ten sposób proaktywna współpraca pozwala na wspólne poszukiwanie rozwiązań. Z tego samego powodu kładziemy nacisk na zachowanie zdrowej równowagi między pracą a życiem prywatnym i zachęcamy naszych pracowników do codziennego aktywnego spędzania czasu.

Jako pracownik Element Logic będziesz częścią tętniącego życiem, międzynarodowego środowiska o ogromnym potencjale rozwoju zawodowego. Element Academy, nasza platforma rozwoju zawodowego, zapewnia wszystkim pracownikom Element Logic dostęp do ujednoliconych szkoleń w zakresie naszych produktów, procesów i narzędzi.

Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat perspektyw kariery w Element Logic.