Wyniki dzięki pasji

Pasja. Zaangażowanie. Zabawa. Te trzy słowa to najlepsze podsumowanie pracy w Element Logic.


Przeglądaj oferty pracy

Jako prężnie działająca i tętniąca życiem międzynarodowa firma o dużych ambicjach idziemy o krok dalej – nie tylko z myślą o naszych klientach, ale też o naszych pracownikach.

W Element Logic kultura jest jednym z naszych cenionych wskaźników, za którymi chcemy podążać. Dobra zabawa w pracy zgodnie z mottem „Jeden zespół, jedno marzenie” to wartości, którymi kierujemy się nie tylko na papierze, ale – każdego dnia.

Element Logic posiada biura w całej Europie. Nasza historia jako firmy skandynawskiej znajduje odzwierciedlenie w naszych wartościach korporacyjnych i strukturze organizacyjnej. Cenimy przestrzeń pracy opartą na uczciwości i integracji, z prostym dostępem do najwyższego kierownictwa. To z kolei pozwala nam współpracować w zakresie proaktywnych rozwiązań. Ponadto, kładziemy nacisk na zdrową równowagę między życiem zawodowym a prywatnym i aktywnie zachęcamy naszych pracowników do spędzania czasu na aktywności każdego dnia.

Jesteśmy niezwykle dumni, że otrzymaliśmy od naszych pracowników certyfikat „Great Place to Work”.
„Great Place to Work” to ogólnoświatowe badanie satysfakcji pracowników. Wiarygodność, szacunek, uczciwość, duma i społeczność to pięć mierzonych czynników, które stanowią istotne wskazówki na temat tego, jak odnosimy sukcesy jako firma dbająca o naszych pracowników i kulturę.

Jako pracownik Element Logic będziesz częścią tętniącego życiem, międzynarodowego środowiska z ekscytującymi wyzwaniami zawodowymi. Nasza profesjonalna platforma rozwojowa Element Academy daje wszystkim pracownikom Element Logic dostęp do standaryzowanych szkoleń w zakresie naszych produktów, procesów i narzędzi.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o możliwościach rozpoczęcia kariery w Element Logic, skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.