Pasja napędza wyniki

Pasja. Zaangażowanie. Zabawa. Te trzy słowa najlepiej podsumowują pracę w Element Logic.


Sprawdź aktualne oferty pracy i aplikuj

Jako dynamiczna, międzynarodowa firma o dużych ambicjach jesteśmy oddani nie tylko naszym klientom, ale również pracownikom. 

W Element Logic dobra kultura pracy jest jednym z naszych filarów. Nie są to jednak suche założenia obowiązujące wyłącznie na papierze, a wspólnie wypracowana filozofia. Świetnie się bawimy, bo przyświeca nam motto „Jeden zespół, jedno marzenie”.

Chociaż jesteśmy firmą norweską, to obecnie biura Element Logic znajdują się na całym świecie. Nasze skandynawskie korzenie wpłynęły jednak na całą strukturę organizacyjną i korporacyjne wartości. W miejscu pracy cenimy sobie uczciwość, rzetelność i dobry kontakt z kierownictwem. Dzięki temu, kiedy trzeba znaleźć rozwiązanie na niełatwy problem, cały zespół sprawnie działa. Równie ważne jak mierzenie się z codziennymi wyzwaniami jest utrzymanie tzw. work-life balance. Zawsze zachęcamy naszych pracowników do aktywnego spędzania czasu, pielęgnowania relacji z najbliższymi i rozwijania prywatnych zainteresowań.

Jesteśmy niezwykle dumni z uzyskania certyfikatu przyznawanego przez naszych pracowników i Great Place to Work. Great Place to Work to ogólnoświatowa ankieta mierzącą satysfakcję pracowników. Pytania obejmują pięć aspektów życia w firmie: wiarygodność, szacunek, uczciwość, duma, społeczność. Wyniki badania pokazały nam, jak odnosimy sukces, dbając o nasz zespół i poziom pracowniczej kultury.

Jako pracownik Element Logic nie tylko będziesz częścią tętniącego życiem, międzynarodowego środowiska, ale też zyskasz interesujące możliwości rozwoju. Nasza platforma doskonalenia zawodowego Element Academy zapewnia wszystkim pracownikom Element Logic dostęp do szkoleń w zakresie naszych produktów, procesów i narzędzi.