Pasja przynosi rezultaty

Odwaga. Pasja. Niezawodność. To trzy słowa, które podsumowują tożsamość Element Logic.


Sprawdź aktualne oferty pracy i aplikuj

Jako dynamiczna, międzynarodowa firma z dużymi ambicjami, dokładamy wszelkich starań – nie tylko dla naszych klientów, ale także dla naszych pracowników. Jesteśmy oddani nie tylko naszym klientom, ale również pracownikom. 

W Element Logic kultura pracy jest jednym z naszych filarów. Dobra zabawa w pracy zgodna z mottem “Jeden zespół, jedno marzenie” to zasady, które obowiązują nie tylko na papierze, ale którymi kierujemy się na co dzień. 

Obecnie biura Element Logic znajdują się na całym świecie. Nasze skandynawskie korzenie wpłynęły jednak na całą strukturę organizacyjną i korporacyjne wartości. 

Mimo że technologia jest ogromną częścią naszego codziennego życia, naszym największym atutem są ludzie. Nasza kultura nie jest oparta na hierarchii, ale raczej skoncentrowana na tworzeniu otwartego środowiska, pełnego szacunku i pokory. Kładziemy nacisk na zdrową równowagę work-life balance i stale zachęcamy naszych pracowników do aktywnego spędzania czasu każdego dnia.

Jesteśmy niezwykle dumni z otrzymania certyfikatu od naszych pracowników oraz od Great Place to Work.

Great Place to Work to ogólnoświatowa ankieta mierząca satysfakcję pracowników. Pytania obejmują pięć aspektów życia w firmie: wiarygodność, szacunek, uczciwość, dumę i społeczność. Wyniki badania pokazały nam, jak odnosimy sukces, dbając o naszych pracowników i naszą kulturę.

GPTW

Jako pracownik Element Logic nie tylko będziesz częścią tętniącego życiem, międzynarodowego środowiska, ale zyskasz też interesujące możliwości rozwoju. Platforma doskonalenia zawodowego Element Academy zapewnia wszystkim pracownikom Element Logic dostęp do szkoleń w zakresie naszych produktów, procesów i narzędzi.