Inwestuj w automatyzację i zwiększaj zysk dzięki eOperatorowi

eOperator to oparte na uczeniu maszynowym ramię robota od Element Logic. Współpracuje z systemem AutoStore i jest nazywane przyszłością logistyki.

eOperator umożliwia zautomatyzowaną obsługę towarów przechowywanych w AutoStore dzięki połączeniu wielokrotnie nagradzanej technologii kompletacji RightPick firmy RightHand Robotics z oprogramowaniem od Element Logic. Gdy AutoStore dostarcza towar, ramię robota pobiera go i realizuje zamówienia klientów z dużą prędkością, zapewniając wysokie ROI. Może pobrać i rozmieścić tysiące produktów, a dzięki eliminacji ludzkich błędów Twoi klienci dostaną to, co zamówili – za każdym razem.

Ramię robota można zintegrować z AutoStore, eManager i każdym innym oprogramowaniem do zarządzania magazynem.

Ramię robota – nowy poziom automatyzacji

eOperator to pracownik, który może pracować w ciemności, bez ogrzewania, nigdy się nie męczy i nie potrzebuje dnia wolnego. Jego „mózg” działa na silnym procesorze GPU zaprojektowanym do szybkiego przetwarzania ogromnych ilości danych i wykorzystuje uczenie maszynowe do wykonywania zróżnicowanych zadań. Krok po kroku uczy się, jak najefektywniej chwytać przedmioty o różnych rozmiarach i kształtach. Nie zastępuje ludzi – współpracuje z nimi, aby zapewnić zyskowny i optymalny przepływ pracy.

Dzięki eOperatorowi liczba ludzkich punktów styku mocno spada, a przepływ produktu z magazynu do klienta staje się bardziej wydajny. Dla Twoich pracowników oznacza to, że mogą pracować mądrzej, a nie ciężej. Ich dzień pracy stanie się bardziej ergonomiczny, a poziom odpowiedzialności wyższy.

"Wykorzystanie technologii RightPick jako systemu kompletacji dla zwiększenia wydajności w zautomatyzowanym magazynie to jeden z najlepszych przykładów na to, że uczenie maszynowe wkracza do branży intralogistyki. To przyszłość automatyzacji"

— Sutharshan Nadarajah, Technology Director w Element Logic
Sutharshan Nadarajah (Element Logic)

Jak działa eOperator?

eOperator składa się z ramienia robota, służącej jako oczy kamery oraz dłoni z przyssawkami i ruchomymi palcami. Technologia w nim zastosowana może odnaleźć najszybszy sposób na pobranie przedmiotu. Ta zdolność do nauki i rozwoju sprawia, że eOperator jest wyjątkowym, rozszerzającym system AutoStore rozwiązaniem.

Ramię robota jest wyposażone w intuicyjny interfejs użytkownika, pulpit operacyjny i portal serwisowy. Zostało zaprojektowane do pracy z ludźmi dla uzyskania maksymalnej elastyczności. Aby upewnić się, że eOperator działa tak, jak powinien, masz dostęp do raportów statystycznych w czasie rzeczywistym.

eOperator jest zaprojektowany i opracowany przez Element Logic. Został pomyślnie zintegrowany z magazynami AutoStore naszych klientów. Skontaktuj się z nami już dziś, by zobaczyć jak i kiedy możemy przenieść Twoje operacje na wyższy poziom.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się już dziś