O nas

Od 1985 roku Element Logic® optymalizuje wydajność magazynów.

Posiadamy duże doświadczenie w projektowaniu i instalowaniu rozwiązań szytych na miarę, które usprawniają pracę naszych klientów. Nasze rozwiązania z zakresu robotyki, systemy transportu materiałów, oprogramowanie i usługi konsultingowe pomagają poprawić łańcuch wartości naszych klientów, zwiększyć rentowność i spełnić oczekiwania klienta końcowego dotyczące szybkiej dostawy. Optymalizujemy magazyny każdej wielkości dla wielu branż, w tym komponentów elektronicznych, dystrybucji części, elektroniki użytkowej, 3PL, farmaceutyków, odzieży, sprzętu sportowego i innych. Element Logic to pierwszy i największy na świecie partner AutoStore®.

Właścicielem firmy są pracownicy, a większościowym właścicielem jest europejska spółka Private Equity Castik Capital. Element Logic ma siedzibę w Norwegii i działa na całym świecie, notując obroty ponad 200 milionów euro w 2021 roku.

Aby uzyskać więcej informacji o naszych rozwiązaniach i usługach automatycznego magazynowania, odwiedź stronę www.elementlogic.pl i śledź nas na Facebooku, LinkedIn i Youtube.