Onboarding i szkolenie na wypadek różnych scenariuszy

Jako nasz klient dowiesz się od naszego doświadczonego zespołu szkoleniowego wszystkiego, co musisz wiedzieć o automatyzacji magazynu. Nasze sesje szkoleniowe koncentrują się na operacjach, bezpieczeństwie i rozwiązywaniu problemów, które mogą wystąpić po uruchomieniu AutoStore.

Onboarding jest ważnym krokiem, który zapewni Tobie i Twoim pracownikom pewność podczas korzystania w magazynie z nowego automatycznego rozwiązania. Dzięki szkoleniom pracownicy w ciągu kilku dni uczą się nowego przepływu pracy.

Polecamy również przeprowadzenie dodatkowego, bardziej specjalistycznego szkolenia dla kilku pracowników, dzięki któremu mogą zostać Super Użytkownikami AutoStore. Zdobędą głębszą wiedzę o tym, jak działa rozwiązanie oraz jak radzić sobie z bardziej złożonymi scenariuszami i problemami. W razie potrzeby zespół wsparcia Element Logic jest dostępny i gotowy do pomocy.

Szkolenie ma kluczowe znaczenie dla szybkiego sukcesu klienta i umiejętności posługiwania się tym samym słownictwem technicznym, co zespół Element Logic – zapewniając pomyślną, zautomatyzowaną przyszłość.

"Kluczem do sukcesu są kompetentni i chętni do pomocy Super Użytkownicy. Nasz program szkoleniowy jest tego fundamentem"

— Børre Skogvold, Zespół Szkoleniowy Element Logic
Element Logic