Szczegółowy montaż magazynu automatycznego

Od ponad 35 lat dostarczamy najnowocześniejsze rozwiązania magazynowe. Nasze doświadczenie w automatyzacji dało nam wiedzę i doświadczenie niezbędne do budowania rentownych i skalowalnych rozwiązań, które przetrwają dziesięciolecia.

Jeśli chodzi o montaż AutoStore – diabeł tkwi w szczegółach. Kluczowym elementem osiągnięcia pomyślnego wyniku jest prawidłowy pomiar siatki i zainstalowanie kilku pierwszych aluminiowych słupów.

Na tym kluczowym etapie zawsze korzystamy z zespołów montażowych z dużym doświadczeniem w budowaniu siatek AutoStore. Po zakończeniu tego kroku resztę siatki można łatwo złożyć jak zaawansowany zestaw LEGO.

Na każdym etapie montażu wyznaczony kierownik projektu ma pełną kontrolę nad wszystkimi dostawami, zapewniając, że wszystko dotrze na czas. Kierownik projektu jest Twoim pierwszym kontaktem i będzie Cię na bieżąco informować o procesie.

"Nawet po wielu latach działalności Element Logic nie odnotował żadnych znaczących opóźnień w realizacji projektu. Szczególnie w czasach zmian nasi klienci bardzo cenią sobie tę odpowiedzialność"

— Nils Grille, Project Manager Element w Logic Norway.
Nils Grille (Element Logic)

Automatyzacja Twojego magazynu

Aby zoptymalizować obsługę przepływu materiałów, projektujemy i dostarczamy również zintegrowane rozwiązania przenośnikowe, które zwiększają poziom automatyzacji w Twoim magazynie. System przenośników przenosi zamówienia z AutoStore do doków załadunkowych oraz obsługuje odpady i recykling.

Inne części automatycznego rozwiązania to również maszyny pakujące do kartonów lub worków, systemy sortowania zamówień wychodzących oraz wewnętrzną dystrybucję w magazynie.

Po dostarczeniu rozwiązania magazynowego nasz zespół przeprowadza obszerne testy i symulacje możliwych scenariuszy. W ten sposób możesz mieć pewność, że rozwiązanie odpowiada szacowanym w procesie projektowania liczbom, dotyczącym pojemności i wydajności.