Rozwiązania i usługi

Modułowe i skalowalne rozwiązania, które zwiększą wydajność procesów magazynowych

Automatyzacja magazynu według Element Logic

Pomożemy Ci zmaksymalizować sukces dzięki dostarczeniu zautomatyzowanych rozwiązań, które odpowiadają Twoim potrzebom. Jako pierwszy partner AutoStore mamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu dochodowych i zrównoważonych rozwiązań dla naszych klientów.

Oferujemy zaawansowane systemy realizacji zamówień: dzięki modułowym i skalowalnym rozwiązaniom, sprawdzonym technologiom i szerokiej fachowej wiedzy zapewniamy, że możesz spełnić – a nawet przekroczyć – wymagania i oczekiwania swoich klientów.

Dowiedz się, jak Element Logic usprawnia procesy magazynowe.

AutoStore

Zbuduj swój system na AutoStore – wiodącym systemie robotów magazynowych

Jako pierwszy na świecie partner AutoStore i wiodący na rynku europejskim integrator systemów, oferujemy bogate doświadczenie w zakresie automatyzacji magazynów dla firm różnych rozmiarów, z wielu branż. Oszczędzaj miejsce, obniżaj koszty, poprawiaj wydajność magazynu i zwiększaj rentowność dzięki systemowi AutoStore dostarczanemu przez Element Logic.

AutoStore
Oprogramowanie

Dodaj nasze oprogramowanie i zmaksymalizuj wydajność magazynu

Od dziesięcioleci tworzymy wartościowe rozwiązania z wykorzystaniem naszego oprogramowania. Jego ekosystem pozwala projektować, realizować, obsługiwać i zarządzać automatycznymi rozwiązaniami dla magazynów.

eManager
Rozwiązania z zakresu robotyki

Przenieś swój system na wyższy poziom i zwiększaj wydajność dzięki rozwiązaniom z zakresu robotyki

Element Logic to firma od zawsze zorientowana na nowoczesną technologię. Jako pierwsi z powodzeniem zintegrowaliśmy z AutoStore automatyczną kompletację, która pozwala zwiększyć wydajność zamówień, jakość obsługi towarów i szybkość realizacji.

eOperator
Obsługa przepływu materiałów

Optymalizuj pracę dzięki najlepszym w branży systemom obsługi przepływu materiałów

Każde rozwiązanie AutoStore jest unikalne, dlatego też zoptymalizowana obsługa przepływu materiałów również różni się w zależności od magazynu. Projektujemy zintegrowane systemy technologii przenośników wokół AutoStore, aby zmaksymalizować liczbę codziennych transakcji pobrań i ogólną rentowność. Nasza obsługa przepływu materiałów obejmuje transport towarów, ochronę, kontrolę materiałów i usuwanie odpadów.

Przepływ materiałów

Wykorzystaj w pełni swoją inwestycję dzięki naszym usługom magazynowym

Szeroka wiedza i doświadczenie pozwalają nam dostarczać rozwiązania do realizacji zamówień, bazujące na Twoich potrzebach, wymaganiach branżowych i najlepszych praktykach AutoStore.

Projektowanie i doradztwo

Projektujemy rozwiązania skrojone na potrzeby Twoich wymagań – dla optymalnego ROI

Jako nasz klient zostaniesz przydzielony do wyznaczonego zespołu ekspertów AutoStore i intralogistyki. Eksperci pomagają skalkulować wszystkie aspekty działalności oraz wykonać obliczenia ROI i analizy zwrotu, aby znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Twoich obecnych i przyszłych potrzeb. Na podstawie wyników zespół zaprojektuje indywidualne rozwiązanie magazynowe, które będzie odpowiadać Twoim preferencjom.

Projektowanie i doradztwo
Dostawa systemu

Wykorzystaj nasze unikalne doświadczenie w budowie systemu i zarządzaniu projektami

Aby zapewnić płynność, każdemu z naszych klientów przydzielamy własnego kierownika projektu, który jest jego pierwszym kontaktem oraz koordynatorem dostawy i budowy systemu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w automatyzacji magazynów nasz sposób zarządzania projektami zapewnia przewidywalność i bezpieczeństwo podczas przygotowania miejsca, budowy, instalacji, konfiguracji, testowania i przekazania systemu – gwarantując płynny proces od początku do końca.

Automatyzacja montażu
Szkolenia

Wykorzystaj w pełni system AutoStore dzięki dedykowanemu szkoleniu pracowników

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom wartość i sukces, dlatego oferujemy obszerne szkolenia z zakresu AutoStore, oprogramowania i obsługi przepływu materiałów. Kompetencje i wiedza ekspercka to czynniki decydujące o sukcesie, dlatego wybranych pracowników zapraszamy na dodatkowe szkolenia na Super Użytkowników.

Onboarding i szkolenia
Serwis i wsparcie

Uzyskaj dostęp do wsparcia i proaktywnego serwisu, aby zmaksymalizować czas pracy

Twój sukces jest dla nas kluczowy. Nasz dedykowany zespół będzie zawsze gotowy, aby wesprzeć Cię w każdy możliwy sposób i pomóc znaleźć obszary do poprawy i rozwoju. Nasza koncentracja na doskonałym i łatwo dostępnym wsparciu w połączeniu z proaktywnym zespołem serwisowym pozwala nam stale znajdować sposoby na wydłużenie żywotności sprzętu, zwiększenie produktywności i zmaksymalizowanie ogólnego zysku. Jesteśmy dumni, będąc jedną z najbardziej dostępnych i nastawionych na serwis firm w branży.

Serwis i wsparcie

Dowiedz się, jak możemy zapewnić Ci przewagę konkurencyjną dzięki AutoStore i automatyzacji magazynu

Skontaktuj się już dziś