Zarządzaj swoim automatycznym magazynem z oprogramowaniem eManager

Aby zmaksymalizować wydajność automatycznego magazynu, obniżyć koszty operacyjne i poprawić satysfakcję klientów, opracowaliśmy własne oprogramowanie – eManager. Zawiera ono wszystkie informacje, których potrzebujesz, aby zoptymalizować swoje działania i przygotować się na rozwój.

eManager ma przyjazny dla użytkownika interfejs z wbudowanym asystentem operatora AutoStore. Dzięki naszemu oprogramowaniu masz ciągłą kontrolę nad lokalizacją produktów i zapasami, niestandardowe procesy dla otrzymanych towarów, obsługę zwrotów, uzupełnianie i kompletację. Dodatkowo Twoi pracownicy przejdą gruntowne szkolenie z zakresu jego optymalnego użytkowania.

Zintegruj eManagera ze swoim obecnym systemem WMS

Nasze oprogramowanie można natychmiastowo zintegrować z istniejącym systemem zarządzania magazynem (WMS). Integracja może zostać przeprowadzona za pomocą standardowych ustawień, zapewniających szybki zwrot z inwestycji, lub dostosowana do indywidualnych potrzeb i preferencji przez zespół naszych ekspertów. Połączenie konfigurowalnej, ustandaryzowanej platformy umożliwia oprogramowaniu eManager ewolucję oraz ciągłe spełnianie zmieniających się wymagań klientów i rynku.

"eManager jest mózgiem AutoStore. Sprawia, że system jest wydajny i umożliwia komunikację między wszystkimi komponentami magazynu dla optymalnego przepływu pracy"

— Theresa Marin Tantillo, Solutions Architect w Element Logic.
Theresa Marin Tantillo (Element Logic)

Efektywne i wydajne oprogramowanie magazynowe

Element Logic jest oryginalnym partnerem AutoStore. Idealne dla tego systemu oprogramowanie opracowaliśmy dzięki zgromadzonej przez dziesięciolecia specjalistycznej wiedzy oraz strategicznemu zaangażowaniu. Zaowocowało to stworzeniem rozwiązania, które znacznie poprawia dokładność, produktywność i jakość przetwarzania dla naszych klientów.

Znaczącą zaletą eManagera jest jego zdolność do efektywnego ustalania priorytetów zaległych zadań. Oprogramowanie automatycznie konfiguruje elastyczne i dynamiczne systemy kolejkowania zamówień do obsługi kompletacji według tzw. fali, kompletacji według tzw. „batch’a”, obsługi zwrotów, obsługi produktów o wysokiej częstotliwości i nie tylko – wszystko to, aby dopasować się do Twoich potrzeb.

Program do obsługi magazynu, na który możesz liczyć

eManager jest opracowany tak, by zapewnić długoterminową zdolność do adaptacji, zabezpieczającą przed zmianami w branży. Jest stabilny, skalowalny i obsługuje usługi mobilne, serwerowe i chmurowe.

Nasz zintegrowany zespół wsparcia serwisowego jest ekspertem zarówno w dziedzinie eManagera jak i AutoStore i jest dostępny w razie jakichkolwiek problemów lub pytań. Zespół wsparcia serwisowego może również dostarczyć miesięczny raport z zaawansowanej diagnostyki serwisowej i konserwacji.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, co dla Twoich operacji może zrobić oprogramowanie eManager i automatyzacja magazynu?

Skontaktuj się już dziś