Projekty magazynów automatycznych dopasowane do Twoich potrzeb

Dzięki zautomatyzowanemu rozwiązaniu zaprojektowanemu i dostarczonemu przez Element Logic możesz mieć pewność, że Twoja firma jest zoptymalizowana pod kątem przyszłego rozwoju i potrzeb.

Wielkość magazynu, wymagania operacyjne, wyzwania i możliwości różnią się w zależności od klienta. Dlatego nasz zespół AutoStore i eksperci ds. intralogistyki na początku każdej współpracy określają Twoje specyficzne potrzeby i preferencje. Nasi projektanci systemów wykorzystują swoją wiedzę i kreatywność, aby naszkicować idealne rozwiązanie dla Twojej przestrzeni i zmaksymalizować Twój sukces.

Niezależnie od tego, czy masz nowy budynek magazynowy, czy chcesz wykorzystać istniejącą przestrzeń, nasz zespół zaprojektuje dla Ciebie najinteligentniejsze i najbardziej opłacalne rozwiązanie. Dla nas nic nie jest za małe ani za duże.

"Spędzamy dużo czasu na analizie danych i zrozumieniu potrzeb klienta. Przeprowadzamy symulacje, aby znaleźć rozwiązanie, które przyniesie największą wartość. Naszym celem jest stworzenie rozwiązania tak wydajnego, jak to możliwe przy najniższych kosztach dla klienta"

— Lasse Vik, Product Manager AutoStore w Element Logic
Lasse Vik, AutoStore

Doradztwo w celu opłacalności magazynu

Przeprowadzamy kilka testów zaproponowanego rozwiązania, aby upewnić się, że jest dla Ciebie najbardziej opłacalne. Zespół projektowy tworzy modele 3D i przeprowadza symulacje różnych scenariuszy, abyś wyobraził sobie, czego możesz oczekiwać od zautomatyzowanego magazynu w zakresie pojemności i wydajności.

W Element Logic cenimy dialog i będziemy z Tobą utrzymywać bliski kontakt na każdym etapie automatyzacji magazynu. Wspólnie ustalamy sposób wykonania instalacji.