Automatyzacja magazynów oparta na oprogramowaniu

Twoja przewaga wśród konkurencji – dziś i jutro

Od dziesięcioleci tworzymy wartościowe rozwiązania z wykorzystaniem naszego oprogramowania. Jego ekosystem pozwala projektować, realizować, obsługiwać i zarządzać automatycznymi rozwiązaniami dla magazynów.

Nasze produkty uzupełniają się wzajemnie i pozwalają na dostarczanie kompleksowych rozwiązań dla magazynów. Łączymy dane pochodzące z naszych produktów i te pochodzące z zewnętrznych źródeł, dzięki czemu oferujemy w pełni zintegrowany ekosystem bazujący na danych dotyczących oprogramowania.

Element Logic jest oryginalnym partnerem AutoStore. W celu rozwinięcia doskonałych rozwiązań dla AutoStore czerpaliśmy z gromadzonej dekadami wiedzy i strategicznego zaangażowania. Rezultatem tej ekspertyzy jest oprogramowanie, które znacząco poprawia dokładność, produktywność i zdolność przetwarzania.

Poznaj nasze oprogramowanie

Zamieniając dane w działanie

eLogiq

Ważne dane operacyjne zbyt długo były trzymane pod kluczem. Zmieniamy to platformą eLogiq, która umożliwia optymalizację magazynów opartą na danych. eLogiq jest w pełni zarządzane w SaaS, opartym na technologii chmury oprogramowaniu Microsoft Azure. Zbiera, integruje i przetwarza dane z różnych źródeł, by dostarczyć wartościowy wgląd, analizę i prognozy działań prowadzonych w magazynie.

Łącząc dane z różnych źródeł pomożemy Ci uniknąć uczestniczenia w negatywnych trendach. Zachęcamy do zapoznania się z benchmarkami logistyki i udoskonalania procesów tak, aby możliwa była optymalizacja magazynu i osiągnięcie konkurencyjnego statusu na rynku.

Platforma danych eLogiq składa się z różnych produktów. Oferuje usługi z zakresu oprogramowania, oparte na wykorzystaniu danych. Będziemy rozwijać ją w nadchodzących latach, a najważniejszym celem jest sprawienie, by magazyny naszych klientów działały samodzielnie i na bazie pozyskiwanych danych.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o eLogiq
Mózg AutoStore

eManager

eManager to system , który pozwala na wykonywanie czynności, zarządzanie pracą i kontrolowanie magazynu typu Autstore. Umożliwia sprawdzenie lokalizacji zapasów i stanu zapełnienia magazynu. eManager posiada wbudowanego asystenta operatora do wykonywania zadań w AutoStore. Ma również opcję integracji Twojego ERP/WMS z systemami łańcucha dostaw magazynu.

eManager optymalizuje i zarządza efektami pracy magazynu AustoStore: od przyjęcia towaru do jego wyjścia. Maksymalizuje wydajność procesów w AutoStore, by zwiększyć produktywność, redukować koszty i poprawić poziom satysfakcji finalnego klienta.

Czytaj więcej o eManager
Kontroluj przepływ towarów poza AutoStore

eController

eController to oprogramowanie do integracji automatycznego wyposażenia, w tym również systemów przenośników, formiarek kartonów, maszyn pakujących i innych. Umożliwia kontrolowanie przepływu towarów i zamówień poza AutoStore na wysokim poziomie.

Oprócz ułatwienia nawiązywania połączenia z różnorakimi systemami, eController pozwala też na stworzenie wizualizacji magazynów klientów. Dzięki temu możemy symulować przepływ pracy w zautomatyzowanym magazynie. To z kolei umożliwia identyfikację obszarów, w których możemy testować nowe rozwiązania i poprawiać wydajność Twoich magazynów, oszczędzając Twój czas i pieniądze.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o eController
Przyszłość intralogistyki

eOperator

Jako pierwsza firma, która z powodzeniem zintegrowała technologię robotycznej kompletacji sztuk z AutoStore, jesteśmy dumni, że eOperator jest częścią naszego ekosystemu oprogramowania. Napędzany przez uczenie maszynowe, umożliwia zautomatyzowaną kompletację i umieszczanie towarów w portach AutoStore i jest uważany za przyszłość intralogistyki.

Włączenie eOperatora do funkcjonowania magazynu umożliwia bezpieczne i dokładne kompletowanie, efektywność kosztową siły roboczej i usprawniony łańcuch dostaw z wysokim poziomem rentowności i szybki ROI.

Czytaj więcej o eOperator

Konkurencyjny magazyn działa na bazie oprogramowania i danych

Ekosystem oprogramowania składa się z eLogiq, eManager, eController i eOperator. Pozwala skupić się na tym, co naprawdę istotne w Twoim biznesie: optymalizacji magazynu i codziennych czynności.

Oprogramowanie uwalnia zablokowane dane, które identyfikują wąskie gardło produkcji i informują, kiedy trzeba podjąć konieczne działania w celu wystrzegania się negatywnych trendów. Zachęca do tego, by przejąć kontrolę nad przepływem z i do magazynu, a także w nim. Stwarza okazje do poprawy jakości wykonywania czynności w magazynie.

Twoje zestawy danych są unikalne, a ekosystem oprogramowania daje gwarancję operowania nimi w najbardziej inteligentny i wydajny sposób.

Skontaktuj się z nami, by otrzymać więcej informacji o tym, w jaki sposób operacje w Twoim magazynie mogą skorzystać na wdrożeniu naszego ekosystemu oprogramowania.

Obsługa robota w Element Logic

Skontaktuj się z nami, by otrzymać więcej informacji o tym, w jaki sposób operacje w Twoim magazynie mogą skorzystać na wdrożeniu naszego ekosystemu oprogramowania.

Skontaktuj się z nami już dziś