Raport

Przeglądaj nasze raporty i inne materiały do pobrania. Czekają na Ciebie szczegółowe analizy, porady, zalecenia i wiadomości o najnowszych trendach w automatyzacji magazynów. Jeśli chcesz uzyskać dostęp, wystarczy, że zostawisz adres e-mail!

Zrównoważona intralogistyka i automatyzacja – czy to w ogóle możliwe?

W tym opracowaniu dzielimy się wiedzą o tym, jak automatyzacja może wesprzeć zrównoważony rozwój w branży intralogistyki oraz jak zminimalizować negatywny wpływ magazynu na środowisko.

Pobierz raport

Uwolnij pełen potencjał swojego magazynu z AI

W tym opracowaniu dzielimy się wiedzą o tym, co wpływa na sukces zautomatyzowanego przepływu pracy oraz jak ludzie i roboty mogą współpracować, aby wspierać produktywność i wzrost.

Pobierz dokument

Przetwarzanie danych: Kolejny poziom automatyzacji magazynów

Musisz skutecznie prognozować i reagować na zdarzenia lub trendy w realnym czasie, aby się rozwijać i utrzymać konkurencyjną pozycję. Jak to osiągnąć? Rozpocznij przetwarzanie ukrytych danych Twojego magazynu.

Pobierz raport

Oblicz swój ROI z Element Logic

Długo można by wyliczać korzyści wynikające z automatyzacji: miejsce, bardziej zadowoleni klienci i szczęśliwsi pracownicy. Pytanie, jaka jest korzyść finansowa?

Pobierz raport

Trendy w intralogistyce

Ciekawi Cię, jak branża będzie się rozwijać w najbliższej przyszłości? Po 35 latach optymalizacji wydajności magazynów mamy ogromne doświadczenie i wiedzę na temat tego, co się na rynku utrzyma, a co jest tylko chwilową modą.

Pobierz raport

8 mitów na temat automatyzacji magazynu

Chcesz dowiedzieć się, jakie korzyści może przynieść Twojej firmie automatyzacja? Pozwól nam pokazać Ci co jest mitem, a co faktem.

Pobierz raport