Obsługa przepływu materiałów zoptymalizowana pod kątem AutoStore

W Element Logic pomagamy klientom zrealizować ich zamówienia. Nasz elastyczny proces obsługi przepływu materiałów jest kluczowy dla budowania rentownych i zrównoważonych rozwiązań.

Obsługa przepływu materiałów obejmuje przemieszczanie, ochronę, przechowywanie, kontrolę materiałów i usuwanie odpadów. Każdy krok na drodze materiałów przez automatyczny magazyn jest zoptymalizowany pod kątem automatycznych procesów AutoStore – zapewniając wydajność, przewidywalność i bezpieczne środowisko pracy.

Automatyzacja magazynu przez Element Logic obraca się wokół AutoStore i jest dostosowana do niego pod każdym kątem. Na wszystkich rynkach współpracujemy z najlepszymi dostawcami niezbędnego sprzętu i technologii, które dostosowujemy do Twoich potrzeb. Obsługa przepływu materiałów jest podstawową częścią kompleksowego rozwiązania, które optymalizuje przychodzący i wychodzący przepływ towarów.

"Nasze elastyczne podejście do obsługi przepływu materiałów stanowi wartość dodaną do doświadczenia klientów z AutoStore. Każdy projekt systemu jest zoptymalizowany tak, by zapewnić im maksymalne wykorzystanie rozwiązania"

— Michael Kawalier, Sales Director w Element Logic Germany
Michael Kawalier (Element Logic)

Tworzenie niezawodnego i wydajnego przepływu pracy

Typowe rozwiązania obejmują przenośniki taśmowe lub rolkowe, które optymalizują przepływ towarów od momentu dostawy do AutoStore oraz od portu kompletacji AutoStore do miejsca transportu. W zależności od zakresu instalacji, kompletne rozwiązanie może obejmować maszyny pakujące do kartonów lub torebek, automatyczne kartoniarki, maszyny etykietujące, systemy sortowania zamówień wychodzących oraz wewnętrzną dystrybucję w magazynie.

Obsługa przepływu materiałów za pomocą przenośników, systemów pakowania i sortowania to kolejny poziom automatyzacji. W połączeniu z AutoStore i eManager procesy te tworzą niezawodny i wydajny przepływ pracy, dzięki któremu Twoja firma może się rozwijać.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat obsługi przepływu materiałów i systemu AutoStore od Element Logic?

Skontaktuj się z nami już dziś