Napisz do nas

Zrewolucjonizuj swój magazyn!

Minimalizując czas dostawy, powtarzalne zadania i koszty operacyjne, zmaksymalizujesz swoje wyniki.

Rozumiemy, że aby pozostać konkurencyjnym, musisz przekraczać oczekiwania swoich klientów. Dlatego potrzebujesz doświadczonego, inowacyjnego partnera w zakresie automatyzacji, który zminimalizuje twoje słabości i zmaksymalizować twoje silne strony.

Wszystko sprowadza się do minimalizowania i maksymalizowania.

Zminimalizuj koszty operacyjne

Zminimalizuj swój koszt transakcji, dzięki optymalnemu przepływowi materiałów w twoim zautomatyzowanym magazynie i zaoszczędź do 80% dostępnej powierzchni.

Zmaksymalizuj rozwój

Maksymalizacja wydajności dzięki skalowalnemu rozwiązaniu, które uwalnia prawdziwy potencjał.

Szybko, tanio, z darmową wysyłką – wiele mówią o tym, jak działamy. I właśnie te cechy nasi klienci uważają za ważne. Wysyłamy około 50 tysięcy paczek dziennie.

Pär Svärdson — CEO, Apotea

Zminimalizuj czas dostawy

Nasze rozwiązanie umożliwia dostawę nawet tego samego dnia, aby przekroczyć oczekiwania Twoich klientów.

Zmaksymalizuj wykorzystanie danych

Pozwól oprogramowaniu opartemu na sztucznej inteligencji zoptymalizować wszystkie przepływy pracy w magazynie i zwiększyć ogólną produktywność dzięki analizom, wglądowi w dane i prognozom.

Dzięki doskonałemu wsparciu i wdrożeniu przez Element Logic, możemy teraz liczyć na potężny, zautomatyzowany magazyn małych części, który spełni oczekiwania naszych klientów dotyczące szybkiej realizacji zamówień.

Dieter Egloff — zastępca dyrektora zarządzającego w Peterhans Handwerkercenter AG

Zminimalizuj powtarzalne zadania

Zapewniaj większą satysfakcję z pracy, dzięki rozwiązaniu, które przejmie nużące, powtarzalne zadania, i zanotuj mniejszą ilość wypadków oraz wypaleń zawodowych.

Zmaksymalizuj efektywność

Zwiększenie wydajności o co najmniej 100% w porównaniu z magazynem ręcznym.

W ostatnich latach bardzo się rozwinęliśmy, przez co w końcu zabrakło nam miejsca w naszym starym magazynie. Tamten magazyn nie był odpowiednim miejscem dla naszego zwiększonego zakresu działalności i nie spełniał naszego potencjału pod względem wydajności.

Rolf Inge Danielsen — dyrektor ds. Logistyki w Berggaard Amundsen

Automatyzacja magazynu to przyszłość, a my jesteśmy tutaj, aby wskazać ci odpowiedni kierunek. Jako pierwszy i największy partner AutoStore, mamy kilkadziesiąt lat doświadczenia i znajdziemy najlepsze rozwiązanie, aby zoptymalizować pracę twojego magazynu.

Łączymy zastosowanie zautomatyzowanych technologi opartych na sztucznej inteligencji z naszym unikalnym oprogramowaniem. Obecny rozmiar twojej firmy nie ma znaczenia. Nasze modułowe, skalowalne rozwiązania pozwalają zoptymalizować magazyny każdego rozmiaru i niezależnie od twoich ambicji rozwojowych. 

Chcesz dowiedzieć się więcej o automatyzacji magazynu z Element Logic? Sprawdź przykłady wdrożeń u naszych Klientów i odkryj ich imponujące wyniki.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak możemy ci pomóc podnieść efektywność pracy w twoim magazynie, sprawdź nasze Rozwiązania i usługi.

Skontaktuj się z nami

Gotów, aby zoptymalizować pracę swojego magazynu?

Zadzwoń do nas

  Telefon: +48 698 096 823

  E-Mail: info@elementlogic.pl

  Adres: Św. Michała 43, 61-119 Poznań

  Telefon: +47 63 94 73 50

  Telefon: +46 4629 2940

  Telefon: +47 63 94 73 50

  Telefon: +49 7136 2704970

  Telefon: +44 7827 851066

  Telefon: +31 481 76 36 00

  Telefon: +45 41 90 55 55

  Telefon: +33 (0)7 67 93 17 79

  Telefon: +47 63 94 73 50

  Telefon: +42 (0)602 754 195