Trendy w intralogistyce

Ciekawi Cię, jak branża będzie się rozwijać w najbliższej przyszłości? Po 35 latach optymalizacji wydajności magazynów mamy ogromne doświadczenie i wiedzę na temat tego, co się na rynku utrzyma, a co jest tylko chwilową modą.

W ciągu ostatnich dwóch lat byliśmy świadkami ogromnego wzrostu i zmian w intralogistyce. Oprócz nowych technologii i innowacji last-mile distribution, widzimy również zmieniające się wymagania klientów. Oczekują oni szybkiej i niezawodnej realizacji zamówień, i to już teraz.

Aby pozostać konkurencyjnym, trzeba rozumieć pojawiające się w branży trendy.

Dlatego właśnie stworzyliśmy ten Raport. Przyglądamy się w nim trzem najważniejszym trendom w intralogistyce i realizacji zamówień. Wierzymy, że te trendy będą odgrywać kluczową rolę w rozwoju branży w nadchodzących latach.

Czytając ten Raport, dowiesz się:

  • o e-grocery i o tym, czego oczekują klienci od dostawców,
  • o mikrocentrach logistycznych i innowacyjnych sposobach skrócenia czasu dostawy tzw.last-mile
  • czy automatyzacja jako usługa (Automation as a Service – w skrócie AaaS) będzie rozwiązaniem pozwalającym na automatyzację magazynu bez konieczności inwestowania.

Raport jest bezpłatny i dostępny w języku polskim.

Uwolnij pełen potencjał swojego magazynu z AI

W tym opracowaniu dzielimy się wiedzą o tym, co wpływa na sukces zautomatyzowanego przepływu pracy oraz jak ludzie i roboty mogą współpracować, aby wspierać produktywność i wzrost.

Pobierz dokument

Przetwarzanie danych: Kolejny poziom automatyzacji magazynów

Musisz skutecznie prognozować i reagować na zdarzenia lub trendy w realnym czasie, aby się rozwijać i utrzymać konkurencyjną pozycję. Jak to osiągnąć? Rozpocznij przetwarzanie ukrytych danych Twojego magazynu.

Pobierz raport

Oblicz swój ROI z Element Logic

Długo można by wyliczać korzyści wynikające z automatyzacji: miejsce, bardziej zadowoleni klienci i szczęśliwsi pracownicy. Pytanie, jaka jest korzyść finansowa?

Pobierz raport