Przetwarzanie danych: Kolejny poziom automatyzacji magazynów

Musisz skutecznie prognozować i reagować na zdarzenia lub trendy w realnym czasie, aby się rozwijać i utrzymać konkurencyjną pozycję. Jak to osiągnąć? Rozpocznij przetwarzanie ukrytych danych Twojego magazynu.

Dane ukryte w operacjach magazynu mogą dostarczyć użytecznych informacji związanych z tzw. capacity planning, konserwacją predykcyjną, planowaniem transportu i stałym motywowaniem pracowników.

„Dane to złoto ukryte w magazynach na całym świecie. Czas je wykorzystać” – mówi Sutharshan Nadarajah, Technology Director w Element Logic.

W tym przewodniku Nadarajah pokazuje, jak będzie wyglądać przyszłość logistyki dzięki rozwiązaniom opartym na danych i jak Ty możesz nadążyć za zmianami.

Podczas lektury przewodnika dowiesz się:

– Jak wygląda oparta na danych przyszłość logistyki

– Gdzie w operacjach Twojego magazynu znajdziesz cenne dane

– Jak upewnić się, że inwestujesz w odpowiednie oprogramowanie

– Jak wykorzystać możliwości wynikające z przetwarzania danych

– Poznasz przykłady wykorzystania rozwiązań optymalizacji pracy magazynu opartych na danych

– Poznasz ekosystem oprogramowania Element Logic

 

Przewodnik jest darmowy i dostępny w języku polskim.

Uwolnij pełen potencjał swojego magazynu z AI

W tym opracowaniu dzielimy się wiedzą o tym, co wpływa na sukces zautomatyzowanego przepływu pracy oraz jak ludzie i roboty mogą współpracować, aby wspierać produktywność i wzrost.

Pobierz dokument

Oblicz swój ROI z Element Logic

Długo można by wyliczać korzyści wynikające z automatyzacji: miejsce, bardziej zadowoleni klienci i szczęśliwsi pracownicy. Pytanie, jaka jest korzyść finansowa?

Pobierz raport

Trendy w intralogistyce

Ciekawi Cię, jak branża będzie się rozwijać w najbliższej przyszłości? Po 35 latach optymalizacji wydajności magazynów mamy ogromne doświadczenie i wiedzę na temat tego, co się na rynku utrzyma, a co jest tylko chwilową modą.

Pobierz raport