Jak firma Elektroskandia we współpracy z Element Logic po mistrzowsku przeniosła swoje centrum dystrybucyjne, w tym system AutoStore

Aby sprostać rosnącej liczbie realizacji projektów, firma Elektroskandia Norge postanowiła stworzyć nowe centrum dystrybucyjne gwarantujące elastyczność i wydajność z myślą o przyszłości.

Przeprowadzka dużego magazynu w 2017 roku

Firma Elektroskandia Norge wybrała Element Logic jako dostawcę pełnego zakresu usług dla nowego budynku o powierzchni 14 500 m² otwartego w 2017 roku w Langhus na obrzeżach Oslo. Firma Element Logic dostarczyła całe wyposażenie magazynowe, w tym regały paletowe, regały na bębny kablowe i regały wysięgnikowe, a do tego nie tylko przeniosła system AutoStore do nowego centrum, ale też zoptymalizowała jego działanie.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, że udało nam się zrealizować ten projekt z zachowaniem pełnej ciągłości pracy i bez żadnych skarg ani problemów ze strony klientów – mówi były dyrektor ds. dystrybucji Arild Brennholm.

AutoStore w magazynie Elektroskandia

AutoStore od Element Logic już od 2012 r.

Od 2012 roku firma Elektroskandia korzysta z systemu AutoStore od Element Logic i unikalnego oprogramowania EWMS maksymalizującego wydajność systemu.

– Wspólnie z Element Logic wkładamy wiele wysiłku w maksymalizację funkcjonalności i wydajności magazynu, bez wprowadzania złożoności i z naciskiem na elastyczność. Dzięki systemowi AutoStore możemy teraz przechowywać więcej towarów na mniejszej powierzchni przy jednoczesnym znacznym zwiększeniu produktywności – dodaje Brennholm.
O firmie Elektroskandia Norge
Elektroskandia Norge to wiodący norweski hurtowy sprzedawca podzespołów i systemów elektrycznych oraz przemysłowych materiałów eksploatacyjnych i mediów. Efektywna logistyka będąca podstawą oferowania szerokiej gamy atrakcyjnych cen i elastycznych rozwiązań jest niezbędna, aby móc sprostać wymaganiom na coraz bardziej konkurencyjnym rynku. Nieustannie dążąc do doskonalenia swoich procesów logistycznych, firma Elektroskandia Norge wybiera najwydajniejsze rozwiązania w zakresie magazynowania i kompletacji.

Zwiększ swoją wydajność

Przekonaj się, jak Element Logic może zoptymalizować wydajność Twojego magazynu

Skontaktuj się z nami