Największy dystrybutor AutoStore na świecie w 2020 roku

Największy dystrybutor AutoStore na świecie w 2020 r.

Żadna firma nie wdrożyła w 2020 roku tyle rozwiązań AutoStore co Element Logic. Czyni to z niej największego partnera AutoStore na świecie pod względem zrealizowanych instalacji w 2020 r.

– Jako oryginalny partner AutoStore wdrożyliśmy pierwszą instalację tego systemu na świecie i od tamtej pory utrzymujemy długoletnie i owocne stosunki z AutoStore. Z wielką dumą w dalszym ciągu zwiększamy nasz udział w rynku jako preferowany ekspert w kwestiach związanych z AutoStore w krajach nordyckich i w Europie – mówi Dag-Adler Blakseth, Dyrektor Generalny Element Logic.

Według statystyk udział Element Logic w rynku wynosi około 90 procent w krajach nordyckich i 30 procent w Europie.

Wprowadzanie AutoStore do Europy

W ostatnich latach firma Element Logic osiągnęła ogromny wzrost, kończąc 2020 rok z obrotami w wysokości ponad 100 milionów euro, co było najlepszym wynikiem w jej dotychczasowej 35-letniej historii. Dzięki pełnym prawom do dystrybucji AutoStore w Europie przedsiębiorstwo Element Logic w ostatnich latach rozwinęło się i utworzyło nowe oddziały krajowe. Oprócz Francji, Polski, Beneluksu i Czech, spółka otworzyła niedawno biuro w Hiszpanii.

Realizacja pierwszych 10 instalacji AutoStore na świecie

Element Logic jest najbardziej doświadczonym ekspertem w dziedzinie AutoStore nie tylko pod względem zrealizowanych instalacji, ale i długości współpracy. Jako oryginalny partner AutoStore firma Element Logic była częścią tej innowacyjnej podróży, od samego początku testując, projektując i instalując te rozwiązania. W 2005 roku Elotec, przedsiębiorstwo produkujące systemy alarmowe i monitoringu, jako pierwsze na świecie zautomatyzowało swój magazyn z wykorzystaniem AutoStore – placówki zaprojektowanej i dostarczonej przez Element Logic. Nawet po szesnastu latach użytkowania system AutoStore wciąż działa świetnie.

Po współpracy z przedsiębiorstwem Elotec firma Element Logic zrealizowała następne dziewięć instalacji AutoStore na świecie, w tym pierwszą instalację AutoStore poza Norwegią, w 2008 r.

NUMER 1 NA ŚWIECIE: Element Logic to najbardziej doświadczony dystrybutor AutoStore na świecie – zarówno pod względem lat współpracy, jak i liczby wdrożonych rozwiązań AutoStore w 2020 r.

Przeczytaj więcej o naszej historii: https://www.elementlogic.pl/o-nas/nasza-historia/

– Nie możemy doczekać się, aby w oparciu o naszą długoletnią historię jako eksperta w kwestii AutoStore przez długie lata tworzyć rentowne zautomatyzowane rozwiązania na rzecz jeszcze większej liczby klientów w Europie – mówi Blakseth.

Join our newsletter

Keep up to date, get insights and product updates straight to your inbox.

Sign up

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat możliwości optymalizacji Twojego magazynu?

Skontaktuj się z nami