Największy dystrybutor AutoStore na świecie w 2020 r.

Żadna firma nie wdrożyła w 2020 roku tyle rozwiązań AutoStore co Element Logic. Czyni to z niej największego partnera AutoStore na świecie pod względem zrealizowanych instalacji w 2020 r.

– Jako oryginalny partner AutoStore wdrożyliśmy pierwszą instalację tego systemu na świecie i od tamtej pory utrzymujemy długoletnie i owocne stosunki z AutoStore. Z wielką dumą w dalszym ciągu zwiększamy nasz udział w rynku jako preferowany ekspert w kwestiach związanych z AutoStore w krajach nordyckich i w Europie – mówi Dag-Adler Blakseth, Dyrektor Generalny Element Logic.

Według statystyk udział Element Logic w rynku wynosi około 90 procent w krajach nordyckich i 30 procent w Europie.

Wprowadzanie AutoStore do Europy

W ostatnich latach firma Element Logic osiągnęła ogromny wzrost, kończąc 2020 rok z obrotami w wysokości ponad 100 milionów euro, co było najlepszym wynikiem w jej dotychczasowej 35-letniej historii. Dzięki pełnym prawom do dystrybucji AutoStore w Europie przedsiębiorstwo Element Logic w ostatnich latach rozwinęło się i utworzyło nowe oddziały krajowe. Oprócz Francji, Polski, Beneluksu i Czech, spółka otworzyła niedawno biuro w Hiszpanii.

Realizacja pierwszych 10 instalacji AutoStore na świecie

Element Logic jest najbardziej doświadczonym ekspertem w dziedzinie AutoStore nie tylko pod względem zrealizowanych instalacji, ale i długości współpracy. Jako oryginalny partner AutoStore firma Element Logic była częścią tej innowacyjnej podróży, od samego początku testując, projektując i instalując te rozwiązania. W 2005 roku Elotec, przedsiębiorstwo produkujące systemy alarmowe i monitoringu, jako pierwsze na świecie zautomatyzowało swój magazyn z wykorzystaniem AutoStore – placówki zaprojektowanej i dostarczonej przez Element Logic. Nawet po szesnastu latach użytkowania system AutoStore wciąż działa świetnie.

Po współpracy z przedsiębiorstwem Elotec firma Element Logic zrealizowała następne dziewięć instalacji AutoStore na świecie, w tym pierwszą instalację AutoStore poza Norwegią, w 2008 r.

NUMER 1 NA ŚWIECIE: Element Logic to najbardziej doświadczony dystrybutor AutoStore na świecie – zarówno pod względem lat współpracy, jak i liczby wdrożonych rozwiązań AutoStore w 2020 r.

Przeczytaj więcej o naszej historii: https://www.elementlogic.pl/o-nas/nasza-historia/

– Nie możemy doczekać się, aby w oparciu o naszą długoletnią historię jako eksperta w kwestii AutoStore przez długie lata tworzyć rentowne zautomatyzowane rozwiązania na rzecz jeszcze większej liczby klientów w Europie – mówi Blakseth.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat możliwości optymalizacji Twojego magazynu?

Skontaktuj się z nami