Pierwsze w Polsce automatyczne magazyny AutoStore

Pierwszy system AutoStore w Polsce dostarczy firma Element Logic

Pochodząca ze Szwecji firma Hultafors Group od ponad 130 lat jest wiodącym dostawcą marek premium dla profesjonalnych rzemieślników na całym świecie. Po wielu analizach postanowili otworzyć główne europejskie centrum dystrybucyjne w Polsce, a obiekt będzie pierwszym w kraju automatycznym magazynem klasy A obsługiwanym przez system AutoStore.

 “Dzięki zautomatyzowanemu magazynowi będziemy w stanie obsłużyć nasz przyszły rozwój i poprawić obsługę naszych klientów. Szukaliśmy partnera, który wspierałby nas wiedzą i doświadczeniem w zakresie rozwiązania AutoStore z lokalną obecnością w Polsce. “, mówi Nicklas Axell, Group Logistics Director w Hultafors Group.

Hultafors inwestuje w system AutoStore i system techniki przenośnikowej. Rozpoczęcie działania systemu zaplanowane jest na drugi kwartał 2021 roku.

Jesteśmy niezwykle podekscytowani na naszą współpracę z zespołem Hultaforse na etapie realizacji. Do tej pory praca z nimi była wielką przyjemnością i wierzę, że zbudujemy teraz jeszcze silniejsze partnerstwo.

Cieszymy się również, że możemy być pierwsi na polskim rynku z systemem AutoStore i jestem pewna, że będzie to świetna referencja. ”- dodaje Anna Wiśniewska, Managing Director Element Logic Poland

Join our newsletter

Keep up to date, get insights and product updates straight to your inbox.

Sign up

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat możliwości optymalizacji Twojego magazynu?

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji