autostore

Jerry Leigh wybiera SDI Element Logic do wdrożenia systemu AutoStore

SDI Element Logic, oddział Element Logic, z przyjemnością ogłasza rozpoczęcie nowego projektu AutoStore wspólnie z wieloletnim partnerem Jerry Leigh – jednym z największych hurtowych producentów odzieży Walt Disney Company – w ich Centrum Dystrybucyjnym w Orlando na Florydzie.

SDI Element Logic jest wiodącym dostawcą systemów transportowania materiałów i rozwiązań technologicznych dla branży detalicznej, sprzedaży hurtowej, fulfillmentu i przemysłu E-commerce.

Jerry Leigh wyposaży Centrum Dystrybucji w najnowszą technologię, aby nadążyć za prognozami wzrostu i podnieść poziom swojej produktywności. „Wierzymy, że ta technologia pomoże utrzymać wzrost i zwiększyć efektywność w nadchodzących latach” – mówi Andrew Leigh, President Jerry Leigh.

Implementacja AutoStore jest przede wszystkim świadectwem relacji, jaka łączy Jerry Leigh i SDI Element Logic. „Jerry Leigh przez wiele lat współpracowało z SDI Element Logic. Ta współpraca rozpoczęła się we wczesnych latach 90.” – dodał Leigh – „Cieszymy się, że dzięki długoterminowej inwestycji możemy wejść w przyszłość”.

To rozwiązanie rozpocznie kolejny ekscytujący rozdział w historii partnerstwa.
„Zawsze byliśmy dumni z dostarczania Jerry Leigh najbardziej innowacyjnych technologii” – mówi Krish Nathan, SDI Element Logic CEO w Ameryce Północnej i Południowej – „Jesteśmy niesamowicie podekscytowani tą odsłoną AutoStore!”.

Outside-Jerry-Leighs-office

O SDI I ELEMENT LOGIC

Od 1977 roku firma SDI oferuje markom na całym świecie gotowe systemy i rozwiązania z zakresu transportu materiałów. Specjalizuje się w sortowaniu odzieży i obsłudze towarów, doradztwie, inżynierii, projektowaniu oraz integracji systemów i oprogramowania. SDI integruje różne najnowocześniejsze technologie, takie jak Joey Pouch Sorter i Enzo AGV, a także jest producentem SORTRAK G4 i Tilt Tray Sorter – sortera do odzieży typu bomb-bay.

SDI, z siedzibą główną w Los Angeles w Kalifornii, jest międzynarodową organizacją działającą na całym świecie, obsługującą zarówno klientów krajowych, jak i zagranicznych. SDI posiada obecnie na całym świecie ponad 400 zainstalowanych Centrów Dystrybucji. Więcej informacji na stronie www.SDI.SYSTEMS.

W 2022 firma SDI została wykupiona przez norweskiego integratora Element Logic. To pierwszy i największy na świecie partner AutoStore. Bogate doświadczenie Element Logic w projektowaniu i instalowaniu dostosowanych do indywidualnych potrzeb rozwiązań usprawniających przepływ pracy klientów, wraz z rozwiązaniami z zakresu robotyki, systemami transportu materiałów, oraz oprogramowaniem i usługami konsultacyjnymi, pomagają usprawnić łańcuch wartości klientów i zwiększyć ich rentowność – spełniając oczekiwania klienta końcowego dotyczące szybkiej dostawy. Oferta Element Logic to optymalizacja magazynów o różnej wielkości w wielu branżach, w tym: części elektronicznych, dystrybucji części, elektroniki użytkowej, 3PL, farmaceutyki, odzieży, sprzętu sportowego i innych. Element Logic, którego główna siedziba znajduje się w Norwegii, jest własnością pracowników, a właścicielem większościowym jest europejska firma private equity Castik Capital.

Razem SDI i Element Logic® działają na całym świecie, osiągając łączny przychód 347 mln USD w 2021 roku. Tworzą solidny integrator z wieloletnim doświadczeniem w dotyczącym różnych technologii na całym świecie. Ich połączone ekspertyzy regionalnej wiedzy zapewniają najbardziej konkurencyjne rozwiązania na całym świecie.
Więcej informacji znajdziesz na elementlogic.pl. Obserwuj nas na Facebooku, LinkedIn i YouTube.

Join our newsletter

Keep up to date, get insights and product updates straight to your inbox.

Sign up

Chcesz dowiedzieć się więcej o optymalizacji Twojego magazynu?

Skontaktuj się z nami