Element Logic świętuje przyznanie certyfikatu Great Place to Work w ośmiu krajach

Element Logic świętuje przyznanie certyfikatu Great Place to Work w ośmiu krajach

Element Logic po raz kolejny udowodnił, że jest doskonałym miejscem pracy, czyli Great Place to Work. Otrzymał właśnie ten certyfikat w aż 8 krajach – to o jeden kraj więcej niż rok temu.

Mimo wyzwań, jakie pojawiły się w roku pełnym globalnej niepewności, oddani członkowie naszego zespołu wyrazili swoje zadowolenie i dumę z pracy w Element Logic.

Z radością informujemy, że Element Logic został po raz kolejny wyróżniony przez Great Place To Work, tym razem nasza certyfikacja została poszerzona do ośmiu krajów i obejmuje: Norwegię, Szwecję, Danię, Niemcy, Wielką Brytanię, USA, Kolumbię oraz tegorocznego nowicjusza, Republikę Czeską. To osiągnięcie, które przewyższa zeszłoroczne wyniki, jest świadectwem naszego zaangażowania w tworzenie przyjaznego i radosnego środowiska pracy dla wszystkich pracowników.

Great Place to Work to ogólnoświatowe badanie satysfakcji pracowników. Wiarygodność, szacunek, sprawiedliwość, duma i społeczność to pięć mierzonych w konkursie aspektów. Aby miejsce pracy mogło wziąć udział w ankiecie, musi mieć co najmniej 10 pracowników. Musi też posiadać Trust Index na poziomie 70%, aby uzyskać certyfikat.

„Jestem niezmiernie dumny z naszych tegorocznych osiągnięć: zwłaszcza biorąc pod uwagę trudne globalne okoliczności. Element Logic jest bezpiecznym i przynoszącym satysfakcję miejscem pracy, co zostało podkreślone uzyskaniem przez nas certyfikatu Great Place to Work w wielu krajach” – mówi CEO Grupy Element Logic, Dag-Adler Blakseth.

cytat

„Chociaż te wyniki są z pewnością powodem do świętowania, nadal koncentrujemy się na ciągłym doskonaleniu, wykorzystując tą wiedzę do dalszego ulepszania naszego miejsca pracy. Istotą tej ankiety jest zebranie cennych informacji zwrotnych od pracowników, aby wykorzystać je jako punkt wyjścia do corocznego postępu i rozwoju” – dodaje Blakseth.

CEO Great Place to Work w Norwegii, Jannik Krohn Falck, jest pod wrażeniem wysokiej oceny środowiska pracy w Element Logic – zwłaszcza biorąc pod uwagę ekspansję firmy na nowe regiony świata.

„Element Logic udało się utrzymać dobrą i wydajną kulturę pracy, jednocześnie rozszerzając działalność na nowe regiony i kraje. Jest to spore osiągnięcie, zwłaszcza w pełnym wyzwań środowisku międzynarodowym. Wszystkie szczeble kierownictwa i pracownicy wiedzą, że kultura ma kluczowe znaczenie dla sukcesu i nadal pracują w nowy oraz lepszy sposób, aby sprostać wymaganiom przyszłości” – mówi Falck.

Element Logic doświadczyło znacznego wzrostu na przestrzeni lat i teraz jest obecne na całym świecie. Zatrudnia ponad 900 pracowników. Wyniki ankiety nie są kwestią przypadku – są świadectwem ciężkiej pracy i poświęcenia wykazywanego przez ludzi, co zaznacza CEO Element Logic, Dag-Adler Blakseth:

„W ciągu ostatnich lat doświadczyliśmy znacznego wzrostu w naszej firmie. Często wiąże się to z wyzwaniami, w tym z trudnościami w utrzymaniu spójnej kultury pracy w rozwijającej się organizacji. Mając to na uwadze, jestem niezwykle dumny z każdego członka zespołu: nie tylko za ich pasję i zaangażowanie w pracę, ale także za nieoceniony wkład w ustanowienie Element Logic jako Great Place to Work. Będzie to kluczowe dla naszych dalszych starań o to, by mierzyć wysoko i osiągać sukcesy w przyszłości” – mówi Blakseth.

 

Join our newsletter

Keep up to date, get insights and product updates straight to your inbox.

Sign up