Element Logic i Addverb

Element Logic przedstawia rozwiązania AMR w ramach partnerstwa z Addverb Technologies

Element Logic zintegruje rozwiązania AMR (Autonomous Mobile Robots) od Addverb Technologies ze swoim aktualnym portfolio, włącznie z platformą oprogramowania do zarządzania flotą. Umożliwi to klientom zmniejszenie kosztów operacyjnych i zwiększenie całkowitego zysku.

Partnerstwo z Addverb otwiera przed Element Logic nowe możliwości oferowania klientom wysoce elastycznych rozwiązań do przepływu materiałów, a także obsługę buforów konsolidacyjnych i sekwencji przed i po zakończeniu procesu kompletowania z systemu AutoStore.

„Dzięki wykorzystaniu AMR możemy pomóc naszym klientom w poprawie procesów wewnętrznych i efektywności. Możemy także zaoferować szybkie i niezawodne przetwarzanie zamówień” – mówi Hans-Jörg Braumüller, Group Design & Consulting Director, Element Logic.

Unikatowe połączenie logistyczne

Addverb oferuje unikatowe połączenie logistyczne pomiędzy automatyką zamontowaną a mobilną z zaawansowanym oprogramowaniem dla przedsiębiorstw. Ich doświadczenie obejmuje dostarczanie kompleksowych rozwiązań do automatyzacji magazynów, opartych na Przemyśle 4.0, Internet of Things (pl. Internet Rzeczy) i robotyce. Addverb dostarczył już rozwiązania automatyzacji magazynów klientom branży FMCG: Unilever, Flipkart, Amazon, PepsiCo, Coca-Cola, Dabur i innym markom.

Od lewej: Johnny Andersen, General Manager Addverb Europe, Pieter Feenstra, CEO Addverb EMEA, Håvard Hallås, Chief Commercial Officer Element Logic, Hans-Jörg Braumüller, Group Design & Consulting Director Element Logic

„Cieszy nas rozpoczęcie partnerstwa z Element Logic i jesteśmy dumni z podjęcia współpracy z tak prestiżowym graczem w branży, znanym w Europie i na całym świecie” – mówi Pieter Feenstra, CEO Addverb w regionie EMEA (Europa, Bliski Wschód i Afryka.

„Nasza umiejętność zaspokajania potrzeb rynku znacząco wzrośnie dzięki oferowaniu dostępu do kompletnych rozwiązań, które łączą systemy AutoStore z mobilnymi robotami. Wierzymy, że dobre portfolio, ekspertyza z zakresu innowacji i bogactwo zasobów – połączone dzięki temu partnerstwu – pozwolą nam stworzyć większą wartość dla klientów”.

Wysoki poziom elastyczności

AMR wyróżniają się wysokim poziomem elastyczności w projektach obejmujących różnorodne przepływy towarów. Są sterowane przez system inteligentnego zarządzania flotą z nawigacją laserową, zintegrowaną w każdym AMR. Ponadto AMR nie wymagają stałych, z góry ustalonych linii. Określają swoją trasę w trakcie pracy i – jeśli zidentyfikują przeszkodę – mogą dostosować ścieżkę, aby jej uniknąć.

„Po intensywnym poszukiwaniu na rynku partnera, który mógłby wspierać Element Logic w międzynarodowych projektach, znaleźliśmy cenioną technologicznie i wiarygodną markę: Addverb” – mówi Håvard Hallås, Chief Commercial Officer, Element Logic.
„To istotny krok w kierunku zapewnienia klientom jeszcze silniejszej przewagi konkurencyjnej. Stanie się to dzięki poszerzeniu portfolio kompleksowej automatyzacji magazynów. Cieszymy się ze wspólnego rozwoju z Addverb i możliwości, jakie przyniesie nasze partnerstwo”.

 

Join our newsletter

Keep up to date, get insights and product updates straight to your inbox.

Sign up

Dowiedz się więcej o naszych rozwiązaniach!

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji