certyfikat Great Place to Work

Element Logic otrzymał certyfikat Great Place to Work w 7 krajach

Od 1985 roku dobrze bawimy się w pracy i nie planujemy przestać. W 2023 roku Element Logic otrzymał certyfikat Great Place to Work w 7 krajach, a w jednym z nich – po raz pierwszy.

Nasi pracownicy przemówili. Element Logic po raz kolejny otrzymał certyfikat Great Place to Work – w 7 różnych rynkach: Norwegii, Szwecji, Danii, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych i Kolumbii.

Great Place to Work to globalne badanie przeprowadzane wśród pracowników, które mierzy poziom ich satysfakcji. Pięć sprawdzanych aspektów to: wiarygodność, szacunek, sprawiedliwość, duma i wspólnotowość. Miejsce pracy musi zatrudniać minimum dziesięciu pracowników, aby wziąć udział w badaniu. Do otrzymania certyfikatu wymagany jest wynik 70% Trust Index.

„Bardzo się cieszę, że wszystkie biorące udział w badaniu rynki otrzymały certyfikat Great Place to Work” – mów Dag-Adler Blakseth, Group CEO w Element Logic.

„Chcemy, by Element Logic był organizacją skupioną na ludziach, gdzie wspólnie możemy się rozwijać i dobrze bawić. Otrzymane certyfikaty pokazują, że jesteśmy na dobrej drodze. Wykorzystamy również wyniki badania, aby zidentyfikować obszary wymagające rozwoju” – dodaje Blakseth.

Element Logic został założony w 1985 roku, ale w ostatnich latach odnotowała duży wzrost. W samym 2022 roku rozrośliśmy się od 250 do 770 pracowników. To trzykrotny wzrost w trakcie jednego roku!

W Element Logic lubimy dobrze bawić się w pracy. Impreza w stylu lat 80.? Dlaczego nie! To my podczas Staff Seminar we wrześniu 2022 roku.

Jannik Krohn Falck, CEO Great Place to Work z Norwegii, jest pod wrażeniem dobrego i pozytywnego wyniku, jaki otrzymało środowisko pracy Element Logic – szczególnie biorąc pod uwagę jego szybki rozwój.

Element Logic odniósł sukces w rozwijaniu dobrej i efektywnej kultury pracy w różnych krajach, a jednocześnie pomnożył liczbę pracowników w ciągu jednego roku. To ważne osiągnięcie – jest zasługą zarówno działania managementu, jak i samych pracowników, którzy wiedzą, że właśnie ta kultura jest kluczem do sukcesu” – mówi Falck.

CEO Element Logic, Dag-Adler Blakseth, chce, aby jego pracownicy dobrze się bawili w pracy.

Według CEO Element Logic, Daga-Adlera Blaksetha, strategiczna praca nad kulturą miejsca zatrudnienia będzie w nadchodzącym czasie coraz bardziej istotne:
„Każdego miesiąca widzimy pracy nowe twarze, a nasza firma jest obecna na wielu rynkach. Dlatego jednoczenie naszej organizacji, dzielenie wspólnych wartości, kontynuowanie rozwijania kultury pracy Element Logic, gdzie wszyscy możemy wspólnie rozwijać się i dobrze spędzać czas jest szczególnie ważne” – mówi Blakseth.

Join our newsletter

Keep up to date, get insights and product updates straight to your inbox.

Sign up