Ceryfikat Great Place to Work

Certyfikat Great Place to Work po raz drugi z rzędu

Jesteśmy zaszczyceni, że w ogólnoświatowym badaniu satysfakcji pracowników Great Place to Work zostaliśmy uznani za świetne miejsce pracy. Ankieta bierze pod uwagę pięć aspektów ważnych w relacji pracownik – firma: wiarygodność, szacunek, uczciwość, duma, budowanie społeczności. Wyniki badania są dla nas cennym źródłem informacji. Pokazują, że odnosimy sukcesy jako firma, która przywiązuje wagę do kultury pracy i dba o swoich pracowników. Drugi rok z rzędu jesteśmy bardzo dumni z tego, że zostaliśmy wyróżnieni, zarówno wewnętrznie jak i zewnętrznie, dzięki naszym pracownikom, którzy otwarcie wyrazili swoją opinię na wiele tematów.

"Nasza firma to nasi ludzie. Będziemy nieustannie dążyć do tego, aby tworzyć miejsce pracy, którego chce się być częścią, nie zapominając przy tym o naszym wspólnym celu, czyli pomocy klientom. Jedną z przyświecających nam wartości jest dobra zabawa w pracy i żyjemy zgodnie z nią każdego dnia!"

— Dag-Adler Blakseth
Dag-Adler Blakseth, CEO Element Logic

“Rok 2021 był dla nas niezwykle radosnym rokiem! Uruchomiliśmy cztery nowe rynki, prawie podwoiliśmy liczbę pracowników, ze 140 do 225, przyjęliśmy do zespołu nowych właścicieli i powoli przyzwyczajamy się do powrotu do nowej normalności. Jesteśmy niezmiernie dumni z otrzymania certyfikatu Great Place to Work przyznawanego przez naszych pracowników. To po raz kolejny pokazuje, że Element Logic wraz ze swoim fantastycznym zespołem jest w stanie poradzić sobie ze wszystkim – podejmuje nowe wyzwania z uśmiechem i udowadnia, że to praca zespołowa zmienia firmę w pracę marzeń”  – mówi prezes Element Logic, Dag-Adler Blakseth.

"Najlepsze miejsca pracy łączy to, że udało im się stworzyć relacje i kulturę zarządzania oparte na zaufaniu. Ich strategiczna koncentracja na wszystkich pracownikach oznacza, że ten trudny okres, przez który wszyscy przechodzimy, tylko ich wzmocnił. Są więc obecnie na doskonałej pozycji, aby walczyć z konkurencją o najlepsze talenty na rynku. Gratulujemy Element Logic zdobycia certyfikatu drugi rok z rzędu"

— Jannik Krohn Falck, CEO Great Place to Work
Jannik Krohn Falck, CEO Great Place to Work

Chcesz wiedzieć więcej o Element Logic?

Dowiedz się o nas więcej i kliknij tutaj

Dziękujemy wszystkim naszym fantastycznym pracownikom. Jesteśmy niesamowicie dumni z tego, czego każdy z nas dokonał w ciągu ostatniego roku i dziękujemy za bycie częścią rodziny Element Logic! #Greatplacetowork

Join our newsletter

Keep up to date, get insights and product updates straight to your inbox.

Sign up